Re: Re: Re: Re: Dotaz na výsledky výstav

Datum: 21.10.2019 | Vložil: Kosina Ivan

Jak je vidět, vůbec se nic nezměnilo. Nezapírám, že nejsem s počítačem zrovna dobrý kamarád.
Využil jsem dotazu slečny Blechové.
Také se jí zřejmě nedařilo. Tím nechci říci to co vy.
Z vašeho vkládání zpráv mám jisté zkušenosti.
Proč jste nenapsal rovnou, že výsledky lze najít přímo na stránkách a odkazoval jinam?
V dopise pro pana Koláčka uvádíte nesmysly.
Jste informován špatně. Zřejmě špatný informátor.
Když on začínal, v roce 2005 jsem přerušil členství v klubu na jedenáct let. Důvod si můžete přečíst v publikaci
"Půlstoletí s barváři". Do té doby jsem byl členem klubu
29 let. Rovněž si přečtěte příspěvek Františka Kasaly.
Pro Vaši informaci /i vašim příznivcům/ uvádím, že jsme odchovali devět vrhů HB. Chovatelská stanice Z Jezerské hájenky je zvěčněna na putovní ceně v pátém ročníku zásluhou přítele Mariana Penzeše. Na další odchovy se zeptejte pana Mojmíra Kabáta. Odebral od nás štěně pro pana Jaroše. Podle jeho slov to byli pracovní psi. Ne výkonnostní, jak jste si přeložili.
Co jste odchoval vy ? Taky vám to nevyčítám.

Když nebudu počítat exteriérová vítězství psů z naší chovatelské stanice na MVP, musím se pochlubit
Světovým vítězstvím naší Helgy z Jezerské hájenky
na Světové výstavě psů v Brně .

Dokonce jsem byl náhradním členem výboru klubu.
Byl jsem v té době dotazován Ing Bakou, zda bych nepřijal funkci poradce chovu. Už v té době jsem zastával názor rozdělení zvlášť na poradce HB a BB.
Byl jsem delegován na ustavující konferenci ČMKCHB v Praze.
Po Janovi Farským jsem vykonával několik let aktivisty
pro Jižní Moravu.
Na mezinárodních výstavách jsem vykonával funkci vedoucího kruhu pro barváře.
Z pracovní funkce jsem měl možnost příležitostně pozvat kolegy /Huberta Tomáška, Slávka Šimka a Ing.Jiřího
Dörnera - pes od Ing Gottvaldové/ k vykonání IHB.
Osobně jsem předvedl 8 psů/fen barvářů.

Osobně jsem nesmírně šťasten, že jsem poznal v KCHF takové veličiny jako byli: páni Vojtěch Michelčík, MVDr. Duchaj, Ing. Baka, Mudr. Fáber Jan a Dalibor Fáber,
Benedikt Hausner, atd.
Z klubu ČMKCHB : Ing. Vágner, Jaromír Ptáček,Ladislav Varvařovský nejstarší, Macoun Milan, Janík Milan, Macek Jan, Čestmír Ryvola, Milan Pavlík, Marian Penzeš, Švarc Jiří, František Kasala, Hubert Tomášek.

Omlouvám se těm, které jsem nejmenoval. Všichni mají
příspěvky do roku 2100, nebo už nejsou mezi námi.

Žádnému z nich nevadilo, že nejsem rozhodčí z výkonu.
"Fčil" to nevadí ani mě, protože bych těžko snášel nedůvěru, která vyvstala za poslední dvě volební období.

Přečtěte si příspěvek člena oblasti č. 6, který se obrací na pomoc s vykonáním IHB. Hodně napovídá.

Kde byla vaše "suita" při vzdání poslední pocty členovi vaší oblasti č.6, panu Jiřímu Švarcovi ?
Na základě vašeho blábolu pro pana Františka Koláčka, který s vámi na konferenci o této záležitost nemluvil,
rozhodl jsem se částečně naznačit své členství v klubu,
a ujišťuji vás, že se necítím žádnou morální autoritou, natož pak rádoby elitářem.

Přičtu-li tři roky členství /placení příspěvků/ od odvolacího řízení naší oblasti, jsem členem klubu 32 let.

Pokud jsem dobře zjistil, jste v klubu od roku 2009. Tedy
deset let.
Předvedl jste vítězně svého psa na Moravském poháru.
Osobně jsem vám tehdy gratuloval. Zanechal jste na mne
tehdy dobrý dojem, věnováním tesáku paní Joaně Višněvské. Od té doby se bohužel hodně změnilo.
Snad jen dodatek, že jsem vedl na Palůchu naši fenku
na Pb současně s vámi a pozdějším vítězem MP.
Podívejte se na výsledkovou tabulku !

Mohu tvrdit, že něco pamatuji.
Jak uvádíte, "žvanění " na schůzích je moje vystupování proti nesmyslům, které výbor ve své neomylnosti vymysel.
Viz 355 tisíc, neumožnění členství v klubu těm, kteří nemají lovecký lístek a zbrojní pas. Toto je nejen nelidské
/tito zájemci o členství nemohou v klubu nic ovlivnit/, ale
i pro klub ekonomicky nevýhodné. Byť by to bylo jen 300,- Kč příspěvků.

K vašemu bodu 2: Přehání se ve všem. Stačí do přihlášek
uvést dvě kolonky. Souhlasím, nebo ne-
souhlasím se zveřejněním výsledků
na stránkách klubu i zpravodaji.

Podle tohoto bodu očekávám, že nebu-
de zřejmě ze soutěže zveřejněna
výsledková tabulka.

Nezúčastněným se omlouvám.

Ve stručnosti IK.

Přidat nový příspěvek