Fórum

Zpráva pro rozhodčí nominované na soutěž

Datum: 19.10.2021 | Vložil: Ota Buršík

Vážení rozhodčí. Klub zaslal v dostatečném termínu na ČMKJ žádost o delegaci rozhodčích. Ze strany ČMKJ došlo k průtahům ohledně soutěžního řádu. Klub má vše splněno a čekáme na delegování rozhodčích od ČMKJ. Věřím, že do konce týdne delegaci obdržím. Následně pak rozhodčím elektronicky zašlu delegaci a propozice. Za průtahy se omlouvám ale nejsou zaviněny klubem.
Ota Buršík

Mezinárodní rozhodčí

Datum: 21.09.2021 | Vložil: Marek Kraus

Vážení,
Českomoravská myslivecká jednota bude do konce tohoto roku rozšiřovat řady mezinárodních rozhodčích. V případě, že se chcete stát mezinárodním rozhodčím pro posuzování lovecké upotřebitelnosti psů, a splňujete následující podmínky, stáhněte si tiskopis na stránkách https://www.loveckypes.cz/dokumenty-pro-rozhodci/ „Žádost o zařazení do seznamu mezinárodních rozhodčích“. Žádost vyplníte a zašlete na adresu sekretariátu ČMMJ.
Podmínky pro jmenování mezinárodních rozhodčích pro zkoušky a soutěže loveckých psů:
1) Mezinárodním rozhodčím může být na vlastní žádost jmenován rozhodčí který:
a) Posuzuje nejméně 5 let a vykonával funkci rozhodčího, nebo vrchního rozhodčího nejméně 3x na akcích se zadáváním CACT nebo navrhovaném CACIT, nebo posuzoval nejméně 2x IHB a 1x soutěž barvářů se zadáváním CACT nebo navrhováním CACIT
b) Je členem členského subjektu ČMKJ a ČMMJ
c) Není v trestu pro porušení kynologických předpisů souvisejících s výkonem nebo chovem psů
2) Podkladem pro jmenování mezinárodním rozhodčím musí být zkoušky pořádané dle Zkušebních řádů ČMMJ, Soutěžních řádů ČMKJ a Zkušebních řádů FCI. Mezinárodním rozhodčím nemůže být jmenován rozhodčí, který má aprobaci pouze na Zkoušky vloh.
Více informací naleznete v metodice pro jmenování mezinárodním rozhodčím na stránkách https://www.loveckypes.cz/dokumenty-pro-rozhodci/

Zpravodaj

Datum: 05.09.2021 | Vložil: Jozef Mihálik

Pozdravujem, viete dať zpravodaj 2021 do dokumentov? Ďakujem.

Výcvikový den č. 3 oblast 11

Datum: 27.08.2021 | Vložil: bauch@email.cz

Spádová oblast č. 11 Šumava - západ pořádá v sobotu dne 11.9.2021 letošní třetí výcvikový den u kolegy L. Mollera v honitbě Jezvinec, LČR lesní správa Klatovy. Sraz v 8 hodin na hájence Liščí, vedle golfového hřiště u silnice Nýrsko - Všeruby, GPS 49.3155103N, 13.0659967E .
Svoji účast a stáří požadované stopy laskavě oznamte na bauch@email.cz nebo na tel. 606 861 685 do středy 8.9.

Těšíme se na setkání.
Za spádovou oblast David Bauch a Mojmír Kabát

Volná místa na Pb.

Datum: 23.08.2021 | Vložil: Ing. Josef Jeřábek

Na Pb dne 11.9. v Mikulově v Krušných horách máme ještě volná místa. Pokud někdo máte zájem, volejte již přímo na můj mobil 602696868. Stopa bude našlapána jelení zvěří. Jeřábek.

Výcvikový den barvářů - oblast 2 (volné místo)

Datum: 17.08.2021 | Vložil: Václav Langr

Na výcvikovém dni barvářů v Kristiánově - Bedřichově jsou ještě volná místa. V případě zájmu volejte na tel.: 602189210.

Barvářům zdar!
Václav Langr
Předseda OMS Jablonec nad Nisou

Pinterest — самой большой в мире коллекции идей

Datum: 15.10.2021 | Vložil: Larryphapy

Посмотрите, что нашел пользователь Insta_Oil (instaoil) на Pinterest — самой большой в мире коллекции идей.
insta_oil@icloud.com

Chovní jedinci

Datum: 07.08.2021 | Vložil: Kouba Josef

A když už jsem v tom "připomínkování", tak by asi bylo dobré aktualizovat. Mezi chovnými jedinci jsou i takoví, kterým už chovnost skončila a naopak tam chybí ti, kteří ji získali. V tomhle se mi velmi líbí informovanost slovenského klubu, kde je ve Spravodaji (záměrně píšu Spravodaji, který mají oni na rozdíl od našeho Zpravodaje) přehledně vždy uvedena fotka jedince i se základními údaji. Zcela jistě to má větší opodstatnění, než neustálé opakování matriky, které zabírá zbytečně místo. Oponování v tom, že ne všichni mají přístup k elektronické verzi neobstojí v dnešní době. Když to jde na Slovensku, tak nevím proč ne u nás.

Ještě ke Klubové výstavě v Rapotíně

Datum: 07.08.2021 | Vložil: Kouba Josef

Tak si přečítam příspěvky na fóru a dostal jsem se i k naší poslední výstavě. Tentokrát jsem mrknul i na sponzory akce a docela mě překvapilo, že tam není jmenována p. Veronika Wonke, která se "podílela" zákusky a obdobně myslím i Petra Čechová. Asi je slušnost je taky vzpomenout.

Re: Ještě ke Klubové výstavě v Rapotíně

Datum: 08.08.2021 | Vložil: Milan Lukeš

Bohužel, na některé věci se zapomíná.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>