Fórum

Re: Re: Vanocni darek

Datum: 30.12.2017 | Vložil: Igor

Pán Adel neotvárajte žabo-myšie vojny, tak dramaticky napísané o zháňaní €, pozretie šteniatka na Štedrý deň a pod., toho predávajúceho nepoznám , ale podľa môjho názoru to bol, resp. je slušný človek nakoľko napísal správu o tom, že šteňa ide do Nemecka. Ja osobne nenechám na bratov spoza rieky Moravy dopustiť nič zlého, ale je iste mnoho vecí, ktoré by mali naše kluby pri kúpe resp. predaji šteniatok zjednodušiť. Prajem všetko dobré do roku 2018.

Re: Re: Re: Vanocni darek

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Milan

Hezky vstup do noveho roku s nasimi barvariMusim zareagovat jako uplne nestrana osoba k diskuzi respektive k prispevku Vanocni darek.Kdyby byl pane Igore prodavajici natolik slusny clovek jak pisete,tak by mel asi rici zajemci z nemecka ze uz o prodeji stenete diskutuje s potencialnim kupcem a v pripade ze nedojde z jakych koliv duvodu k prodeji tak ho bude kontaktovat.Osobne jsem par stenat prodal a take mel moznost koupit a takoveto jednani jak bylo uvedeno v predeslem prispevku by me osobne take nepotesilo.Jako prodavajici si nedovedu predstavit ze bych dotycnemu toto provedl.Myslim si o tom sve,ale nerad bych tu pouzival ne moc prijemna slova.Mozna je to tim ze je mezi nami docela velka vzdalenost,ale troufam si rici ze v cechach uz by se o takovem to prodejci vedla patricna diskuze,a nedovedu si predstavit jak by pohlizeli ostatni barvarnici na takoveho cloveka napr na vystavach a jinych akci konajici se pro nase milovane barvare.

Re: Re: Vanocni darek

Datum: 03.01.2018 | Vložil: profesional

Radšej nereagujem akí sú niektorí chovatelia hnajúci sa za €.
Nie je potrebné hádzať všetkých do jedného vreca.

Re: Re: Re: Vanocni darek

Datum: 04.01.2018 | Vložil: Milan

Nehazim pane Igore vsechny do jednoho pytle,taktez jsem nazoru neni vojak jako vojak!Ale ve zminenem prispevku bylo zrejme, ze nemecky kupec oslnil cenou prodavajiciho.Tak se mejte a snad nekdy u prijemnejsiho tematu.Barvarum zdar.

Re: skušky mimo ČR

Datum: 03.01.2018 | Vložil: Marek Kraus

Vážený pane, nejedná se o nařízení klubu, ale MZe. Přeji pěkný den. Marek Kraus

Re: Re: skušky mimo ČR

Datum: 03.01.2018 | Vložil: Petra

Jednalo by se o zkoušky dle zkušebního řádu ČR....český rozhodčí,zástupce za výbor popř.člen výboru jen na území Sk.

Kalendář 2018

Datum: 29.11.2017 | Vložil: Maślanka

Spolu s Mirkem Gorou se nám podařilo sestavit a vytisknout kalendář s barvářskou tématikou na rok 2018. Je psaný čtyřjazyčně, obsahuje jmenný kalendář, východy a západy slunce a měsíce a fáze měsíce.
Je ve formátu A3, nástěnný (s kroužkovou vazbou), cena je 150,- Kč za kus. Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky na 604 840 856.
Maślanka

Moravskýý pohár - poděkování

Datum: 03.11.2017 | Vložil: Prchlík Miroslav

Nazdar kolegové, chtěl bych na našem fóru upřímně poděkovat za vůdce z oblasti č.1, kteří měli tu čest
se zúčastnit soutěže "Moravský pohár", všem organizátorům pod vedením Zdeňka Havlíčka. Jak jsme předpokládali celá soutěž byla perfektně připravena, proběhla ve velmi kamarádském duchu, což není vždy samozřejmostí. Dále děkujeme všem rozhodčím pod velením M. Kabáta za férové posuzování. Ještě jednou díky s přáním více takových akcí.
Barvářům zdar, vůdci oblasti č.1

Moravský pohár - poděkování

Datum: 31.10.2017 | Vložil: Martin Brychta

Rád bych zde na fóru našich stránek rád upřímně ještě jednou poděkoval všem organizátorům Moravského poháru včele se Zdeňkem Havlíčkem, protože to byla jedna z nejlepších soutěží, které jsem navštívil. Bohužel se nám nezadařilo dle představ, ale tak to v soutěži někdy bývá. Kéž by se všechny akce našeho klubu nesly v tak kamarádském duchu, jako MP. Díky a barvářům zdar!! MB.

Ztracený barvář

Datum: 24.10.2017 | Vložil: Marek Tuma

Ztratil se pes Bavorský barvář mezi obcemi Nižbor, Žloukovice, Karlov a Nový Jáchymov na Křivoklátsku. Na krku měl obojek s GPS (Garmin) a tenký plastový reflexní 6m řemen. Pravděpodobně jej mohl někdo naložit do auta a odvézt. Veškeré info prosím na tel: 724 524 451. Děkuji Marek Tuma

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.