Plán akcí


Plán hlavních klubových akcí na rok 2021

Konání všech akcí v roce 2021 je podmíněno aktuální nákazovou situací a protiepidemickými opatřeními v ČR.

  • 19.6. 2021 14. Klubová výstava barvářů se bude konat v Rapotíně, okres Šumperk, členská schůze den předtím.
  • 5.9. 2021 Speciální Výstava barvářů, Kolesa, Kladruby nad Labem.
  • 29.10. - 31.10. 2021  Celostátní soutěž barvářů ,,O putovní cenu“ Kladská, okr. Cheb.
Předběžné zkoušky barvářů (dle plánu kynologických akcí) zveřejněné do 31.1.2021
  • Blansko 23.10. 2021,
  • Česká Lípa 2.04. 2021, Česká Lípa 6.11. 2021,
  • České Budějovice 23.10. 2021,
  • Chomutov 9. 10. 2021,
  • Domažlice 16. 10. 2021,
  • Frýdek – Místek 10.04. 2021, Frýdek – Místek 16.10. 2021,
  • Jablonec n. N. 15.05. 2021, Jablonec n.N. 16.10. 2021,
  • Jičín 30.10. 2021,
  • Nový Jičín 23.10. 2021,
  • Plzeň 4.09. 2021,
  • Příbram 16.10.2021,
  • Rychnov n.K. 17.04. 2021,
  • Šumperk 9.10. 2021, 
  • Tachov 11.09. 2021,
  • Teplice 4.09. 2021,
  • Trutnov 11.09. 2021,
  • Zlín 11.09. 2021   
 
Novinkou je plán Pb bez přesného termínu do 31.12.2021. Přesný datum se stanoví dle zájmu vůdců a případných pandemických opatření. Odpovídá to zkušebnímu řádu kdy je umožněno měnit termín zkoušky s měsíčním předstihem.
  • 2x Karlovy Vary 31.12.2021
  • 2x Písek 31.12. 2021
 
IHB dle okresů a požadavků vůdců v roce 2021
Beroun, Blansko, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Chomutov, Děčín, Domažlice, Frýdek – Místek, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec n.N., Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karviná, Karlovy Vary, Klatovy, Kroměříž, Liberec, Litoměřice, Náchod, Nymburk, Nový Jičín, Opava, Písek, Plzeň, Praha – venkov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Žďár nad Sázavou, Zlín, Znojmo.
 
                                      

Plán hlavních klubových akcí na rok 2020

  • 14. Klubová výstava barvářů se bude konat v sobotu dne 16.5. 2020 v Kolesách, Kladruby nad Labem, členská schůze den předtím (Zrušeno).
  • 5. Speciální výstava se bude konat na hradě Buchlově, okres Uherské Hradiště, v sobotu dne 5.9. 2020 na spádové oblasti č.6.
  • 10. Ročník regionální soutěže „Krušnohorské Derby“ se bude konat v honitbě Odeř u Lázeňských lesů Karlovy Vary ve dnech 30.-31.5.2020.
  • 8. Ročník regionální soutěže barvářů „O Moravský pohár“ se bude konat v okrese Blansko v termínu 23.-25.10.2020.
 
 

Plán hlavních klubových akcí na rok 2019

  • 13. Klubová výstava barvářů se bude konat v sobotu dne 25.5. 2019 v Kolesách, Kladruby nad Labem, členská schůze den předtím.
  • 4. Speciální výstava se bude konat v Rapotíně, okres Šumperk, v sobotu dne 14.9. 2019 na spádové oblasti č.5.
  • Regionální soutěž „O pohár statutárního města Chomutova“ se bude konat u OMS Chomutov v termínu 13.-15.9.2019.
  • Celostátní soutěž barvářů „O putovní cenu“ se bude konat u OMS Karlovy Vary, VÚ Hradiště - Lučiny v termínu 24.-27.10.2019.


Předběžné zkoušky barvářů
Soutěže
Výcvikové dny a kurzy
Výstavy
Schůze


 

Rámcový plán akcí na rok 2019

Předběžné zkoušky  
07.04.2019 Česká Lípa
22.06.2019 Děčín
10.08.2019 Jablonec nad Nisou
07.09.2019 Náchod
07.09.2019 Tábor
07.09.2019 Teplice
21.09.2019 Tachov
05.10.2019 Blansko
05.10.2019 Klatovy
05.10.2019 Přerov
12.10.2019 Frýdek-Místek
12.10.2019 Chomutov
12.10.2019 Karlovy Vary
12.10.2019 Příbram
12.10.2019 Šumperk
19.10.2019 Domažlice
19.10.2019 Jablonec nad Nisou
19.10.2019 Nový Jičín
26.10.2019 České Budějovice
02.11.2019 Česká Lípa
02.11.2019 Jičín
23.11.2019 Znojmo


 

Seznam OMSů, které mají nahlášeny pořádání IHB v roce 2019

Beroun, Blansko, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Hodonín, Hradec Králové, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jičín, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Klatovy, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Písek, Plzeň, Prachatice, Prostějov, Přerov Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.